Accent Atos Coupe Dynasty Elantra Entourage Equus Galloper Genesis Genesis Coupe Getz Grandeur HD 65/72/120 i10 i20 ix20 i30 ix35 i40/Sonata ix55z i800 Matrix Pony Santa Fe Santamo Sonata Terracan Trajet Tucson Veloster Autobusy Prototyp Muzeum Hyundaia

Inne


Aktualności Hyundaia

Reklama:
- ulotki: Duża ; mała
- logo: KLIKNIJ
- naklejki klubowe na samochód

- flagi klubowe

Mapa klubowa.
Członkiem klubu może zostać każda osoba, która posiada samochód marki Hyundai, lub po prostu jest jej miłośnikiem. Obecnie członkiem klubu nazwane są osoby, które zarejestrują się na forum klubowym: REJESTRACJA.

Wszystko zaczęło się w roku 1999 kiedy jeden z załozycieli zakupił Hyundaia Atosa. Samochód tak przypadł mu do gustu, że zapragnął stworzenia strony poświęconej właśnie Atoskowi. I stało się, dnia 4 stycznia 2002 roku strona ujrzała światło dzienne. Jednak ilość osób które oglądały tą stronę była bardzo mała. Dlatego zostały zrealizowane plany rozbudowy strony i powstał dzięki temu potężny serwis dotyczący wszystkich samochód marki Hyundai. W marcu 2002 roku otrzymaliśmy miejsce na serwerze firmy iap.pl i nowy adres strony www.witurb.iap.pl. W tym samym roku serwis przeszedł także pierwszą gruntowna modernizację. W lutym 2003 roku powstało forum w serwisie www.motonews.pl. Z czasem na forum zaczęło udzielać się coraz więcej osób, posiadaczy i miłośników marki Hyundai. Kilka miesięcy później powstał klub, którego nazwa początkowo brzmiała "Hyundai Tuning Group". Pierwszym mini-zlotem było spotkanie 4 klubowiczy 10 listopada 2003 roku. 16 lipca 2004 roku strona zmieniła adres strony na www.htg.iap.pl - było to związane z powstaniem klubu o wyżej wymienionej nazwie. W dniach 23-25 lipca 2004 roku odbył się pierwszy ogólnopolski zlot fan klubu Hyundaia. W tym samym roku odbył się także II ogólnopolski zlot 17-20 września. W między czasie zaczęły odbywać się zloty rejonowe: warszawskie, krakowskie, śląskie. W styczniu 2005 roku strona przybrała nowoczesny wygląd, a 18 stycznia zmieniła adres na www.hfp.iap.pl. Również nazwa klubu zmieniła nazwę na Hyundai FanKlub Polska. Nazwa "tuning" komplikowała nam rzeczywisty rodzaj samochodów w klubie, w którym zrzeszamy nie tylko samochody po tuningu ale wszystkie Hyundaie: te seryjne jak i te przerobione. W roku 2005 popularność strony jak i obfitość zlotów rejonowych dała nam do zrozumienia, że tworzy się potężny fanklub miłośników motoryzacji, a głównie przywiązania do marki Hyundai. Rozwijamy współpracę z Hyundai Motor Poland, a także z wieloma dealerami, którzy wspomagają nas w tworzeniu klubu. W lipcu 2005 roku odbył się już III ogólnopolski zlot, na którym mieliśmy dzięki HMP możliwość jazd próbnych samochodem Hyundai Tucson, a także zdobycia pucharów za udział i zwycięstwa w licznych konkursach. Pod koniec 2005 roku zakupiliśmy adres www.hyundaifanklub.pl. W połowie roku 2008 zmieniliśmy forum klubowe. W dniach 19 - 21 września odbył się w Wistce Szlacheckiej koło Włocławka już VI Ogólnopolski zlot naszego fanklubu.
Jest nas już ponad 1000.