Accent Atos Coupe Dynasty Elantra Entourage Equus Galloper Genesis Genesis Coupe Getz Grandeur HD 65/72/120 i10 i20 ix20 i30 ix35 i40/Sonata ix55z i800 Matrix Pony Santa Fe Santamo Sonata Terracan Trajet Tucson Veloster Autobusy Prototyp Muzeum Hyundaia

Inne


Aktualności Hyundaia

Kolejny salon Hyundaia.


Rok 2011 to czas dynamicznego rozwoju i wprowadzania wielu nowości w Grupie Karlik. Od czerwca w Baranowie można odwiedzać nowy salon, w którym znajdują się nie tylko auta marek Jaguar, Land Rover, Range Rover, ale też nowości w Grupie Karlik: modele Hyundai i Peugeot.
Grupa Karlik oferuje teraz w Baranowie jeszcze szerszą ofertę motoryzacyjną. Do aut marek Volvo (2010 rok) i Honda (2009 rok) oraz motocykli Honda dołączyły pojazdy Hyundai i Peugeot.

W nowym salonie zobaczyć także można samochody marek Jaguar, Land Rover i Range Rover, które przeniesiono z salonu przy jeziorze Malta w Poznaniu.

W nowej lokalizacji skorzystać można również z usług blacharni-lakierni, myjni i kosmetyki samochodowej, a także doradztwa w dziedzinie finansów lub ubezpieczeń. W Baranowie znajduje się też Centrum samochodów używanych, które oferuje szeroki zakres pojazdów znanych marek. Koncentracja usług i kompleksowa, profesjonalna obsługa daje klientom możliwość przyjechania starym samochodem i wyjechania nowym. Wszystkie dostępne marki obsługiwane są w Baranowie przez autoryzowane stacje serwisowe.

Wszystkie salony firmy, w tym również nowe (Hyundai, Peugeot, Jaguar, Land Rover i Range Rover) spełniają najwyższe standardy. Nowoczesne, funkcjonalne wnętrza pozwalają mile spędzić czas klientom, którzy przy okazji mogą zaopatrzyć się w oryginalne części oraz akcesoria.

Stacja Grupy Karlik znajduje się w dogodnej lokalizacji przy starej trasie A2 w kierunku na Świecko, zaledwie 200 m od trasy i 13 km od Poznania.

Salony oraz serwisy czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 oraz w sobotę od 9 do 14.

Autor: www.samar.pl